Całoroczne domki do wynajęcia

Domki na Mazurach

Oddajemy do Waszej dyspozycji 3 całoroczne domki sześcioosobowe wyposażone w pompę ciepła oraz klimatyzację natural cooling.

Domki położone są w malowniczym otoczeniu pól i łąk. Dołożyliśmy wszelkich starań aby osoby odwiedzające nas czuły się komfortowo, dlatego urządziliśmy nasze wnętrza nowocześnie i komfortowo.

Każdy domek składa się a salonu z aneksem kuchennym, łazienki,  wyposażonego tarasu oraz sypialni.

Całoroczny domek sześcioosobowy

Dom do wynajęcia

Oddajemy do Waszej dyspozycji całoroczny domek sześcioosobowy wyposażony w pompę ciepła oraz naturalną klimatyzację.

Znajduje się on w malowniczym otoczeniu pól i łąk. Dołożyliśmy wszelkich starań aby osoby odwiedzające nas czuły się komfortowo, dlatego urządziliśmy nasze wnętrza nowocześnie i luksusowo.

Na całość domku składa się salon z aneksem kuchennym, łazienka, taras wyposażony oraz sypialnia.

Domek 1

Pokaż

Domek 2

Pokaż

Domek 3

Pokaż

Domek do wynajęcia

Naszym gościom gwarantujemy gościom komplet ręczników, żelazko z deską do prasowania, suszarkę na pranie, a po wcześniejszym poinformowaniu krzesełko do karmienia oraz łóżeczko dziecięce.

Istnieje możliwość dostawki dla siódmej osoby za dodatkową opłatą.

Nieopodal Naszego domku znajduje się plaża wiejska z dostępem do Jeziora Inulec. Jest to bardzo spokojne i niezatłoczone miejsce, gdzie miłośnicy promieni słonecznych mogą spędzić dzień na opalaniu, a osoby lubiące aktywny tryb życia skorzystać z siłowni na świeżym powietrzu podziwiając przy tym piękny widok jednego z Mazurskich jezior.